התוכנית מיועדת לבני נוער בגילאים 8-18 הרוצים להיכנס לאורח חיים בריא ופעיל ולעשות מהפכת בריאות הכוללת שיפור ביחס בין גובה למשקל, ירידה באחוזי שומן, עלייה במסת שריר, שיפור הכושר הגופני, ניקוי הגוף מרעלים, עליה בקצב חילוף החומרים, ושיפור המדדים שבבדיקות דם . אנו מציעים תוכנית זו על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר בדרך הטובה והמהנה ביותר ובזמן הקצר ביותר. יש לנו את השיטות העדכניות ביותר כדי להבטיח לכם להגיע ליעד.

התוכנית מתחילה בפגישת אבחון מטבולי התנהגותי שכולל בדיקת אחוזי שומן בגוף, היקף שומן ביטני,כמות שריר ונוזלים בגוף, קצב חילוף חומרים במנוחה, גיל מטבולי, BMI ועוד מדדים יחד עם התייחסות לבדיקות דם מקיפות, היסטוריה רפואית, הקשבה להיסטוריה תזונתית שלך  ולסיפור האישי שלך ועל בסיס כל הנתונים האלו,  לקבוע מטרות ברורות וזמן משעור להגעה ליעדים.

 

לאחר האבחון  תוצע לך תוכנית בריאות פלוס אישית.

התוכנית כוללת שילוב של:

פגישת ייעוץ ומעקב תזונתי שבועי בכדי לעקוב מקרוב אחרי השינויים, להדריך ולתת הצעות לשיפור התוצאות משבוע לשבוע.

אימוני כושר אישיים – אפשר להפוך את הספורט שלך למשחק כיף! . נצמיד לך מאמן/נת כושר אשר יעזור לך לשרוף את כל הקלוריות, השומן, יחזק לך את השרירים, יתן לך מוטיבציה ועצות לאימון נכון לאורך כל הדרך בדרך יצירתית במיוחד ועם מגוון רחב של ציוד מותאם לבני נוער.

כניסה לבריכת השחייה – חשוב לנו שתמצאו את הפעילות הגופנית האהובה עליכם, אז לנסות את הבריכה ועל כן אנו מעניקים לכם כרטיס כניסה היכרות אחד עם עולם השחייה.

אימון טניס – כי לגוון בפעילויות גופניות זה המפתח להתמיד באחת מהן ולכן אנחנו מציעים לכם לנסות את ענף הטניס באמצעות אימון אישי ופרטי עם אחד ממיטב המאמנים של מועדוני "טופ-טניס" הפועלים בין היתר במגרשי הטניס של מרכז הספורט "לרנר".

אימוני כושר אישיים – גם בכושר מעכשיו אתם כבר לא לבד. נצמיד לך מאמן/נת כושר אשר יעזרו  לשרוף את כל הקלוריות, השומן, יחזקו את השרירים, יחדירו  מוטיבציה ועצות לאימון נכון לאורך כל הדרך.

מפגש הדרכה עם דיאטנית בתוך הסופר – חשבתם פעם לעשות קניות סופר עם הדיאטנית שלכם? אנו מציעים לכם חוויה מלמדת: תוך כדי קנייה בסופר ללמוד על מגוון המוצרים, קריאה נכונה של מרכיבים תזונתיים ותוויות מזון וכך לדעת לבחור טוב יותר את המאכלים האהובים עליכם.

והמחיר:

עבור מפגש הדרכה אחד בסופר, כניסה לבריכת השחייה בלרנר, 4 אימונים אישיים וההצטרפות לחוג טניס במשך חודש- 1399 ש''ח. (לאחר הנחה בסך 300 ש"ח)לקבלת פרטים נוספים השאירו הודעה ונחזור אליכם