קייטנת קיץ "אמיגוס" (ספורטניס לשעבר) ברמת רחל

במרכז הספורט רמת רחל מהווה למעלה מעשור אטרקציית קיץ לכל ילדי ירושלים והסביבה בזכות היותה קייטנה אשר מעשירה את הילדים בהרבה תחומים עם דגש חזק בענפי ספורט כמו טניס, כדורגל, כדורסל, שחייה, ועוד, כשבנוסף, ולא פחות חשוב מכך, הקייטנה מצליחה להעביר תכנים חינוכיים וערכיים כגון כבוד, פרגון, עזרה, ויתור, הבלגה ואיפוק באמצעות כל פעילויותיה, באמצעות צוות הרכזים והמדריכים אשר נבחרו בקפידה ובאמצעות מקום מדהים ביופיו לקיום חופשה מושלמת ובלתי נשכחת עבור הילדים.
 צרו קשר כי נשמח לספר לכם הרבה יותר על "קייטנת אמיגוס"

מחנה קיץ "ספורטניס" במרכז הספורט ע"ש לרנר-הר הצופים

במרכז הספורט ע"ש לרנר-הר הצופים מהווה למעלה מעשור אטרקציית קיץ לכל ילדי ירושלים והסביבה בזכות היותו מחנה אשר מעשיר את הילדים בצורה בלתי רגילה את כל תחום הטניס שלהם כשיום יום מתאמנים למעלה משעתיים עם מיטב המאמנים ובקבוצות קטנות. בנוסף, הילדים נחשפים לענפי ספורט נוספים כגון כדורגל, כדורסל, כדורעף ועוד; בנוסף בריכת השחייה משמשת את המשתתפים וגם אולם ספורט ענק, סגור וממוזג נותן מענה מצוין לכל פעילויות הספורט בשעות החום הגבוה.

לא פחות חשוב מכך, המחנה מצליח להעביר תכנים חינוכיים וערכיים כגון כבוד, פרגון, עזרה, ויתור, הבלגה ואיפוק באמצעות כל פעילויותיו, באמצעות צוות מדהים בראשות המאמן הבכיר יונתן קרווני ובאמצעות מקום מדהים ביופיו לקיום חופשה ספורטיבית, מושלמת ובלתי נשכחת עבור הילדים.

המחנה מיועד לגילאי 6-18 ומס' המקומות מוגבל ל-60 הנרשמים הראשונים בלבד !

המחנה יחל בתאריך 1.7.2019 ויסתיים אחרי 4 שבועות מופלאים בתאריך 25.7.2019.

שעות הפעילות: 8.00 – 13.00

מחנה "ספורטניס" הר הצופים 2019 ... הכמות והאיכות הן השילוב המנצח !
השותפים שלנומרכז הספורט - קיבוץ רמת רחל, ד.נ. צפון יהודה, מיקוד 90900