אודות

אודות

מועדוני "טופ-טניס" המופעלים על ידי עמותת ספורט במידה טובה,  החלו לפעול בתאריך 8 בינואר 1988 כשהשחקן טניס לשעבר גבי גלר החל את דרכו כמדריך בישראל לאחר עלייתו ארצה מארגנטינה באוקטובר 1987 במגרשים שבהר הצופים.

בחלוף עשור, נפתח הסניף של פסגת זאב, כשבשנת 2003 התחיל את פעילותו הסניף שבמבשרת ציון וכעבור שלוש שנים נפתח הסניף של רמת רחל.

יחד עם פתיחתם של כל הסניפים, המדריך גבי הפך למאמן בכיר, למאמן קואורדינציה וכושר גופני ובריאות וגם לבעל תואר ראשון בפקולטה לחברה של האוניברסיטה העברית.

מר גלר עיצב פילוסופיה שמלווה את המועדון מאז ועד היום אשר מתבססת על  המשפט "לחנך באמצעות הטניס". להעניק ערכים חינוכיים כגון כבוד, עזרה, פרגון, הגינות, איפוק, ועוד, במהלך האימונים והמשחקים שבו, הוא "האני מאמין" של מועדוני "טופ-טניס".

כמובן שאל גבי הצטרפו אנשים מדהימים אשר בלעדיהם ההתפתחות של מועדוני "טופ-טניס" לא הייתה יכולה לקרות ואם נציין כמה מהם אז לדני מזרחי אשר הצטרף למועדונים לפני 15 שנים, ולליאור שלום שהצטרף לפני 9 שנים וליונתן קרווני שעשה זאת לפני 7 שנים יש, ללא צל של ספק, הרבה מניות במה שמועדוני "טופ-טניס" הינם כיום.

החזון

מועדוני "טופ-טניס" המופעלים על ידי עמותת ספורט במידה טובה, שמו להם למטרה להגיע ולהציע ללמוד את ענף הטניס על הצד המקצועי, המהנה והיעיל ביותר לכמה שיותר ילדים, בני נוער ומבוגרים מכל שכבות האוכלוסייה, ללא הבדלי מין, דת, עדה, יכולת כלכלית ורקע תוך שימת דגש חזק על הטמעת ערכים חינוכיים כגון עזרה, כבוד, ויתור, פרגון, הקרבה, איפוק, ועוד, ולהוביל את אלה שירצו ויתאימו לרמות הישגיות ותחרותיות בקנה מידה ארצי ובינלאומי וכך לשמש ולהצטייר בעיני כל חובבי הטניס בירושלים בפרט ובמדינה כולה בכלל, כמודל לחיקוי וכמקום שכיף, כדאי וטוב להגיע אליו הן בתחום האנושי\ערכי והן בתחום המקצועי.