הצוות

גבי
גלר

מנהל עמותת "ספורט במידה טובה" המפעילה את "מועדוני "טופ-טניס" הר הצופים ורמת רחל – מאמן טניס בכיר בעל ותק של 29 שנות אימון: טניס זה דרך חיים, זה אהבה, זה תשוקה, זה חינוך למצוינות… דרך המשחק אפשר להגיע להישגים רבים בכל תחומי החיים !

מנהל מועדוני "טופ-טניס" – מאמן טניס בכיר בעל ותק של 16 שנות אימון: טניס זה דרך חיים, זה אהבה, זה תשוקה, זה חינוך למצוינות… דרך המשחק אפשר להגיע להישגים רבים בכל תחומי החיים !

דני
מזרחי

יונתן קרווני

מנהל התוכניות התחרותית, טרום תחרותית ואיתור כשרונות של מועדוני "טופ-טניס" – מאמן טניס בכיר ומאמן כושר גופני בעל ותק של 8 שנות אימון: טניס זה להעניק לילדים חוויה כיפית וחיובית, זה ערכים חינוכיים, זה להתמודד עם קושי, זה מקצוע ומיומנות לכל החיים !

מדריך טניס מוסמך במועדון "טופ-טניס" הר הצופים ובעל תואר ראשון בחינוך – בעל ותק של 5 שנות אימון:  טניס זו עשייה חינוכית עם כל חניך כשמבחינתי הערך העליון הוא דרך ארץ; כמו כן, העיסוק בספורט הוא ערך בפני עצמו !

שי אהרונוב

אלון מזרחי

מדריך טניס מוסמך במועדון "טופ-טניס" הר הצופים – בעל ותק של 6 שנות אימון טניס ושחקן עבר של המועדון:  טניס זה להיות לבד ולהתמודד מול קושי פיזי ומנטלי וכך לגלות יכולות שהרבה פעמים הן מפתיעות את הילד­/שחקן עצמו ואף את הוריו ומקורביו !

אחראי מועדון "טופ-טניס" מבשרת ציון – מדריך טניס מוסמך, בעל ותק של 10 שנות אימון: טניס הוא מבחינתי כלי חינוכי מדהים המעניק ערכים שמלווים את הילדים במגרש ומחוצה לו; לא משנה מה יכולתו של הילד, כולם שווים וכולם יכולים לשחק,  להצליח ולהינות !

ליאור שלום

סרגיי דורושב

מדריך טניס במועדוני "טופ-טניס" הר הצופים ורמת רחל – בעל ותק של 3  שנות אימון ושחקן לשעבר בתוכנית התחרותית של המועדון: טניס זה משמעת עצמית גבוהה, זה לא לוותר, זה להילחם על כל כדור, זה לתת מאה אחוז כל הזמן ולהיות מרוכז ללא הפסקה !

מדריך ממלא מקום של מועדוני "טופ-טניס", בעל ותק של 4 שנות אימון ושחקן לשעבר בתוכנית התחרותית של המועדון עם הישגים מרשימים בזירה הארצית בגילאי נוער: טניס בשבילי הוא דרך חיים, כילד התחלתי לשחק ואחרי שביליתי אלפי שעות עם המחבט ביד אני רק יכול להגיד איזה בר מזל הייתי; הטניס לימד אותי המון לטובת חיי האישיים וסלל לי דרך של הרבה הצלחות בהרבה תחומים !

לידור
סבג

יהונתן גבאי

מדריך אחראי על מועדון "טופ-טניס" פסגת זאב, החיבור שלו לטניס מבוסס על רצונו לאמן את הדור הבא על ברכיי ערכי ההתמדה, על עבודה קשה ועל אי ויתור גם במצבי לחץ במשחק בפרט ובחיים בכלל!

מדריכה חדשה/ישנה במועדון שבהר הצופים, שמצטרפת למשפחה שכן היא גדלה במועדוני "טופ-טניס" כשחקנית בילדותה בשנות נעוריה ומייד עם שיחרורה מצה"ל החליטה על חזרתה "הביתה". טניס בשביל שני זה משחק אלגנטי ומהנה המפתח יכולות פיזיות, וקוגניטיביות כאחד !

שני
ארגי

נמרוד ברנשטיין

מאמן בעל ותק של למעלה מ-7 שנים ובעל תואר ראשון בפסיכולוגיה. בעל כריזמה בלתי רגילה עם ילדים. בשביל נמרוד טניס מעצים את התפתחותו החברתית, המנטלית והפיזית של הילד; טניס זה חינוך לערכים, למצויינות, להתמדה, לשיתוף פעולה, לסובלנות, לקבלת השוני שבשני; בנוסף, טניס תורם רבות לאורח חיים פעיל ובריא.

מזכירת המועדונים זו העונה השישית. אביבית אומנם אינה מאמנת או מדריכה אך מזווית ראייתה היא מביעה הערכה ענקית והשתאות על עבודת הקודש שכול צוות המאמנים והמדריכים עושים עם כול הילדים, הנערים וגם עם המבוגרים, במהלך כול עונת הפעילות. מבחינת אביבית, הטניס ממש לא מסתיים בגבולות המגרש אלה הרבה מחוצה לו והיא פוגשת את התוצאות של העבודה המסורה של הצוות בשיחות שהיא מקיימת עם הילדים, הנערים והוריהם בהן היא רואה ומרגישה את השמחה, את ההתלהבות, את הכבוד, את הפירגון ואת המידות הטובות שיש בכול המשתתפים בחוגים של מועדוני "טופ-טניס".

אביבית כהן שלומי